Kurs Magii Psychotronicznej

Wydawnictwo: Illuminatio
978-83-922229-9-6
Wojtek

Jeśli to twoje pierwsze kroki na ścieżce magii, psychotroniki czy ezoteryki - ta książka jest właśnie dla ciebie. W oparciu o własną drogę i doświadczenia autor wprowadzi cię w magiczne arkana teorii i technik stosowanych w praktykach duchowych i psychotronicznych. Jako początkujący mag masz przed sobą narzędzie, które wytłumaczy wiele pojęć i zawiłości magicznego świata. Potraktuj te...

Jako początkujący mag masz przed sobą narzędzie, które wytłumaczy wiele pojęć i zawiłości magicznego świata. Potraktuj te wskazówki niczym niezbędną wiedzę.

Prawdziwa magia to sztuka, ale także ciągła praktyka. Arcadius odsłania przed czytelnikiem tajniki własnego magicznego warsztatu, w którym znajdziesz odpowiedź na każde pytanie, jakie w naszych czasach może zadać młody Ezoteryk, Psychotronik, czy Mag!

cherryblood | 2011-10-01
Przeczytana: wrzesień 2011

Nie tego się spodziewałam. Książka była chwalona, lecz mnie zawiodła ze względu na uogólnienie całych procesów w niej opisanych. Jednym słowem nie dowiedziałam się niczego nowego ani ciekawego. nie polecam.

MetalAngel | 2015-07-31

Dla zainteresowanych ezoteryką ,świadomym śnieniem oraz innymi wymiarami to strzał w dziesiątkę! Książka napisana w bardzo fajny dla czytelnika sposób ,sporo ciekawych informacji.

Berryxoxo | 2016-08-12
Effugere | 2016-03-19