Wielka księga robótek ręcznych

Tłumaczenie: Grażyna Górska
Wydawnictwo: Świat Książki
6 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
New anchor step-by-step encyclopaedia of needlecraft
rękodzieło
monotema

Praca zbiorowa Praktyczny samouczek najpopularniejszych robótek ręcznych - dla początkujących i zaawansowanych. Dziewiarstwo ręczne, szydełkowanie, haft, pikowane narzuty, patchwork, szycie i związane z nim umiejętności, takie jak marszczenie, plisowanie, aplikacje oraz haft ? wszystkie te dziedziny rękodzieła szczegółowo opisano. Od niezbędnych materiałów i przyborów, przez podstawowe i...

Praca zbiorowa
Praktyczny samouczek najpopularniejszych robótek ręcznych - dla początkujących i zaawansowanych. Dziewiarstwo ręczne, szydełkowanie, haft, pikowane narzuty, patchwork, szycie i związane z nim umiejętności, takie jak marszczenie, plisowanie, aplikacje oraz haft ? wszystkie te dziedziny rękodzieła szczegółowo opisano. Od niezbędnych materiałów i przyborów, przez podstawowe i zaawansowane techniki, po dziesiątki wskazówek i porad. Ponad 50 projektów rzeczy do domu i ubrań.

Trikster | 2014-03-22
Przeczytana: 22 marca 2014

Pomysłów jest mnóstwo, niestety ich opis pozostawia wiele do życzenia, szczególnie, gdy jest się początkującym.

chaga | 2012-03-29
espeja | 2011-03-08