Czarodziejka z Księżyca t. 14

Tłumaczenie: Rafał Rzepka
Cykl: Czarodziejka z Księżyca (tom 14)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Bishoujo Senshi Sailor Moon
komiksy
MissMi

Usagi i czarodziejki wytrwale dają upór potężnym atakom Martwego Księżyca. Gdy szala zwycięstwa przeważa na stronę wroga zjawia się... tego dowiesz się z 14 tomu komiksu o kosmicznej popularności - opowieści o wojowniczkach w mundurkach!!!

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Wkp | 2014-12-08
Na półkach: Przeczytane, Manga, Komiksy
Przeczytana: 08 grudnia 2014

Gdy Czarodziejki kontynuują walkę z Martwym Księżycem, do akcji powracają Sailorki z Saturna, Jowisza i Uranu...

Kolejny tom tego, co dotychczas. Cieszy mnie powrót mojej ulubionej Sailorki, Satan, ale trochę to za mało, bym się zachwycił.

Twilight88 | 2016-08-22
Przeczytana: 21 sierpnia 2016

Jeden z lepszych tomów. Początek bardzo fajny i coś nowego jak przemiana Artemisa <3

Krystal | 2011-10-20
Przeczytana: 2009 rok

Moje ukochane anime z dzieciństwa oraz manga, którą bardzo szybko połknęłam w zaledwie kilka tygodni. Niesamowita akcja, idealne postacie czy zabawne dopiski autorki, to tylko niektóre zalety komiksu, których jest znacznie więcej.
Chociaż tłumaczenie zawiera błędy ortograficzne, interpunkcyjne i stylistyczne, a czcionka czasami jest większa niż powinna, to nie mogę zaprzeczyć, że w obliczu tak fantastycznej mangi, zupełnie mnie to nie obchodzi.
Obowiązkowa lektura dla fanów Czarodziejki!

Herbaciarka | 2012-12-28

"Czarodziejka z Księżyca" to jedna z najpopularniejszych mang japońskich, uwielbiana przez czytelników na całym świecie (nie wyłączając mnie !). Historia opowiedziana w mandze różni się od tej opowiedzianej w anime, bo przede wszystkim jest krótsza - manga ma 18 tomów, zaś anime liczy 200 normalnych odcinków, 3 specialne i 3 kinówki.

Uwielbiam Czarodziejkę i wszystkim gorąco ją polecam :)

PS. Nieco dokładniejszy opis pochwalny zawarłam w opinii do pierwszego tomu :]

gogo123 | 2016-07-21
Kimy713 | 2016-07-01