Agile. Wzorce wdrażania praktyk zwinnych

Agile Adoption Patterns: A Roadmap to Organizational Success
978-83-246-2318-1
produktywność, agile, scrum
Sebastian

Metody zwinne mają pomóc Ci w tworzeniu oprogramowania dostarczającego więcej walorów biznesowych -- dzięki nim powinieneś robić to nie tylko szybciej i taniej, ale też bezpiecznie i bezstresowo. Okazuje się jednak, że wiele organizacji ma problemy z implementowaniem i pełnym wykorzystaniem tych metod. Jeśli nie chcesz dołączyć do tego grona, powinieneś skorzystać z tej książki -- zaprezentowano w niej najlepsze praktyki doskonalące proces wytwarzania oprogramowania, a poza tym wskazano konkretne powody wyboru zalecanych praktyk.

nrm | 2011-05-08

napaliłem się na nią i teraz jestem strasznie rozczarowany. Ogromne ilości "teorii teorii", ciężko się czyta, strasznie nuży, powielony schemat opisu przez prawie całą książkę dobija. Nie wiem, może faktycznie jest tam konkretna dawka wiedzy ale czytało mi się to baaardzo ciężko, de facto wiele z tego nie wyniosłem. Taka "hamerykańska".

ticket | 2017-10-05

Ta książka mogłaby być o połowę krótsza, autor się powtarza. Wystarczyło raz a dobrze opisać to, co chciał opisać, a nie lać wodę przez prawie 400 stron.

Sebastian | 2013-11-10

Ciężko się do czegoś przyczepić. Myślę, że stanowi świetny punkt wyjściowy do zastosowania zwinnych metodyk we własnej pracy.

Małgorzata | 2013-07-12
gogabed | 2012-07-02