Siła serca kontra siła pięści

Wydawnictwo: WAM
978-83-7505-603-7
religia
Anna

Odkąd poznałem skinów zazdrościłem im przede wszystkim jednego - braku oporów przed daniem komuś "w mordę". Za co? Ot tak, po prostu, że ktoś "jest"... Podchodzisz, walisz kogoś w ryj i już! Długo musiałem się uczyć, aby dojść do takiego stanu. Nie potrafiłem przebywać sam ze sobą... Myślałem o wszystkich złych rzeczach, które robiłem. O bólu, jaki sprawiałem najbliższym, o kolegach, których...

Nie potrafiłem przebywać sam ze sobą... Myślałem o wszystkich złych rzeczach, które robiłem. O bólu, jaki sprawiałem najbliższym, o kolegach, których pobiłem, o sąsiadce, której zwinąłem ostatnie pieniądze.

Moja wiara bardziej mi przeszkadzała, niż pomagała. W mojej głowie miałem dwa wyobrażenia ludzi wierzących: po pierwsze - święte cioty, po drugie - męczennicy-masochiści.

Skin, który staje się wrażliwym mężem i ojcem.
Chuligan, który porzuca życie na ulicy.
Metalowiec, który przyjmuje radykalizm Ewangelii.
Trzy historie o Miłości, która zwycięża.

Przemek KAWA Kawecki - salezjanin pomagający młodym ludziom, szczególnie zagrożonym biedą i patologiami.

źródło opisu: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=opis&Id=57454

źródło okładki: http://katalog.wydawnictwowam.pl/?Page=okladka&Id=57454

wiolagg66 | 2014-09-10

Polecona przez panią z biblioteki...Z początku myślałam,że to zwykła książka,w której jest opisana przygoda jakiegoś zakonnika,lecz po tym,co znalazłam w środku...nie spodziewałam się,że tak mnie wciągnie ta historia.

Naprawdę warto przeczytać :)

Madzia | 2017-03-13
Przeczytana: 14 lipca 2016

Siła serca kontra siła pięści- polecam przeczytać. Daje dużo do myślenia. Jest wartościową książką którą warto mieć na swojej półce z książkami.

rollercoaster | 2015-02-11

Fajna książka. Fajne historie. Warto przeczytać. Książka zmusza do refleksji. Warto się zastanowić kim jesteśmy w rzeczywistości i zerwać z pozorami. Sprawić, by zacząć żyć zgodnie z sobą, a zatem po prostu w szczerym szczęściu.

Lucy Skywalker | 2014-04-28
Marisa | 2013-12-27