Okruszek poznaje owoce

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Okruszek poznaje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
978-83-7708-299-7
owoce, modelina, Okruszek
Barbara

Czy już mnie znasz? Mam na imię Okruszek. Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat! Dziś będę poznawał owoce! Kolorowe ilustracje przedstawiające zabawne, plastelinowe kształty oraz sympatyczny bohater zachęcają dzieci do poznania kolorowych i soczystych owoców z różnych stron świata. W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje...

Czy już mnie znasz?
Mam na imię Okruszek.
Choć jestem jeszcze malutkim misiem, chcę poznać cały świat!
Dziś będę poznawał owoce!

W serii ukazały się : Okruszek poznaje kolory, Okruszek poznaje liczby, Okruszek poznaje zabawki, Okruszek poznaje leśne zwierzęta, Okruszek poznaje wieś, Okruszek poznaje dzikie zwierzęta, Okruszek poznaje owoce i Okruszek poznaje warzywa.

Agusiek | 2013-11-16
Na półkach: Przeczytane, Maluchowe

Mamy prawie całą serię i bardzo lubimy do Okruszka wracać co jakiś czas

OluśCzyta | 2014-09-10
Barbara | 2010-10-08