Kukułcze jajo

literatura faktu

Polu | 2014-07-28
Na półkach: Przeczytane, Audiobooki
Przeczytana: 28 lipca 2014

Rewelacyjna książka którą powinni przeczytać "komputerowcy". Róniez laicy zrozumieją przesłanie autora. Chociaż czasy zupełnie się zmieniły to wartości podstawowe głoszone przez autora są jak najbardziej aktualne.

Marcin Miłkowski | 2016-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2016

Sprawnie napisana i kompetentna, ale pełna dłużyzn i powtórzeń opowieść o łapaniu hakera. To już klasyka dla każdego, kto interesuje się bezpieczeństwem w sieci, a czytanie tego dziś może pokazać, gdzie internet się zmienił, a gdzie się mało różni. Gdyby to było o połowę krótsze, to czytałoby się lepiej, ale rozumiem, że oddaje żmudny trud śledzenia włamywacza.

Ewa | 2011-08-14
Przeczytana: 14 sierpnia 2011

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

czytałam ją jednym tchem. jeśli kogoś fascynuje hakerstwo i międzynarodowe szpiegostwo - polecam. oczywiście trzeba mieć na uwadze, że akcja książki rozgrywała się w latach 1985-1987, więc niektóre rzeczy są oczywiste, a inne przestarzałe :)

Andrzej Pacholak | 2014-09-10
Przeczytana: 1999 rok

Fascynujący świat raczkującej sieci, kiedy dzisiejszy internet był w sferze fantazji. Trzymająca w napięciu pogoń za hakerem wykradającym amerykańskie tajemnice wojskowe i technologiczne dla Związku Radzieckiego.

kardanik | 2012-11-30
Przeczytana: listopad 2012