Doradca podatkowy. Jak z sukcesem prowadzić kancelarię, biuro rachunkowe

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
biznes, finanse

Największym atutem doradcy podatkowego czy osoby prowadzącej biuro rachunkowe nie jest majątek lub produkt (usługa), lecz umiejętności i wiedza zawodowa, które jednak nie doprowadzą do zdobycia przewagi na rynku usług doradczych bez zastosowania podstawowych zasad marketingu. W książce znajdziemy odpowiedzi na następujące pytania: jakie rozwiązania organizacyjne i marketingowe należy wprowadzić w kancelarii doradcy podatkowego, by osiągnąć sukces zawodowy jak postępować w trudnych sytuacjach biznesowych jak przełożyć oczekiwania klientów na oferowane usługi jak poszerzyć bazę klientów i oddziaływać na środowisko biznesowe. zastosowanie opisanych w książce zasad nie poprawi wyników danej kancelarii czy biura. z pewnością natomiast pomoże ujawnić słabe punkty i pozwoli na wskazanie potencjału. Nie czekaj, działaj natychmiast!