Szkoła widzenia czyli Świat w subiektywie aparatu fotograficznego

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Format-u". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-902489-6-4
hobby
marcin

analogman | 2015-01-12

Całość opiera się a także rozwija myśli zapoczątkowane przez Sontag, Benjamina, Szarkowskiego (fotografia jako lustro i okno). Język czasem trudny co sprawiło, że kilka razy zgubiłem wątek. Dla mnie jako amatora, ciekawa pozycja wspierająca własne poszukiwania. Minusem jest brak zdjęć przy jednoczesnym ich opisywaniu (co spłyca przekaz autora)

Na jednym z wartosciowych serwisów o tradycyjnej fotografii, zamieszczono opinie krytyków oraz odpowiedź autora. Wystarczy wpisac tytuł ksiazki, jeden z pierwszych odnosników

niszczycielwęgorzy | 2013-07-09
Justyna | 2016-05-14