Hellsing t.7

Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Hellsing
komiksy
louve

Alucard i spółka w służbie organizacji Hellsing - na pohybel zombiakom.

źródło okładki: http://jpf.com.pl/

Rebel | 2019-01-28
Przeczytana: 17 października 2018

O wszystkich 10 tomach Hellsinga można napisać to sam, gdyż to jedna długa historia. Manga dobra dla osób, które chcą się odstresować zanurzając w mroczną historię ale bez sięgania po typową powieść. Historia o wampirach, zombi, tajnej grupie kościelnej i spiskowej teorii na temat mrocznych czasów XX wieku z domieszką filozofii Schrödingera. Zestaw ociekający krwią, śmiercią i zwrotami akcji. Coś na potrzebę szybkiego zaspokojenia czytania i oglądania zarazem.

pandabetty | 2013-06-24

Jest krew, jest broń, świetna kreska, może bez głębszej treści czy porywających dialogów, ale... co tu dużo gadać, warto, bo Allucard, broń, bo Bernadotte, broń, bo Interga, bo broń, bo Walter ;D

Kathleen3690 | 2013-05-16
Na półkach: Przeczytane, Manga
Przeczytana: 16 maja 2013

PLUSY:
+ dużo krwi

MINUSY:
- ten sam powtarzalny schemat staje się nudny

Shariana | 2013-01-16
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 16 stycznia 2013

W połowie tomu uznałam, że moja sympatia do serii stopniowo maleje. Większość fabuły stanowi tylko pretekst do radosnej masakry, przez ostatnie dwa tomy zwyczajnie męczącej swoją absurdalną brutalnością. To, że dobiję tę serię, nie ulegało wątpliwości, pozostawało jednak pytanie, czy zrobię to z takim samym entuzjazmem, co na samym początku...
Szanse istnieją. Tuż przed ostatnim rozdziałem autorowi udało się stworzyć klimat, którego tęsknie wyglądałam - i utrzymać go do ostatnich stron. Mam nadzieję, że podąży tym śladem. Horror nie zawsze oznacza flaki na ścianie.

Revirt - | 2012-04-16
Na półkach: Przeczytane, Mangi

Jak dotąd najlepszy tomik, naprawdę świetny!

Krzysztof | 2011-08-17

Bardzo ciekawa manga. Polecam.

Nefglarien | 2010-12-18
Na półkach: Przeczytane, Manga, Posiadam

Od tego tomu ilość rzezi i trupów, których bohaterowie zabijają wciąż na nowo i jeszcze raz, i jeszcze raz zaczyna mnie przytłaczać.