Drifters tom 3

Drifters (tom 3)
J.P. Fantastica
2017-03-08
2017-03-08

Trzeci tom to nadal pełen akcji marsz po trupach do celu. Bohaterowie nawet na chylę nie zwalniają tępa i zjednują sobie kolejną rasę, Krasnoludów.
Jedynym minusem dla mnie jest ten Hrabia, irytuje mnie sama jego postać, oraz jego pomagierów.
Za to i za pojawiające się jak zawsze uproszczone rysunki między dopracowanymi takie pewne osiem na dziesięć.

Ciąg dalszy przygód Dryfujących. Ten tom gra w otwarte karty i potwierdza kilka domysłów. Samurajom wciąż sprzyja dobra passa, choć ciężko stwierdzić jak długo. Dodatkowo warto zaznaczyć, że bardzo ciekawym zabiegiem zastosowanym przez autora jest wplatanie historycznych ciekawostek, które są trudne do wychwycenia, bez znajomości kontekstu historycznego. Na całe szczęście można liczyć na wydawcę, który w zręczny sposób tłumaczy niejasne zawiłości historyczne.

Na plus: świetny i charakterystyczny styl rysowania, fabuła, humor, świetny sposób przedstawiania reakcji postaci.

W tym tomie pojawiają się krasnoludy oraz trans hrabianka xD Akcja rozwija się dalej i trzyma w napięciu. Co mi się średnio podoba w tym tomiku to nawiązania do Hitlera... No nic, pozostaje czytać dalej.

1907

Początek był fajny, później gorzej.

Początek był fajny, później gorzej.

• Manga
  • Mangi