Czakroterapia : rozwój osobowości i zdrowie

Tłumaczenie: Stefan Kasicki
Wydawnictwo: Interlibro
Chakra therapy
83-85161-40-6
Ewa

Przyczyną wszystkich naszych problemów - duchowych, emocjonalnych i fizycznych jest dławiący nas skurcz, czyli niezdolność do swobodnego przepływu energii, spowodowana blokami w naszym systemie energetycznym. Uwalniając je, przywracamy dobre samopoczucie. Książka niniejsza jest doskonałym poradnikiem w tym zakresie, Stanowi wielką nadzieję dla zagrożonych skutkami zaburzeń energetycznych.

książka swietna - i dla laików i dla powtórzena i przypomnienia wiedzy tez.
i do zrozumienia siebie:)

Eva | 2012-05-28

Książka jest świetna, dzięki niej zaczęłam poznawać siebie, czuć swoje ciało i uczyć sie słuchac swojego ciała, zaczęłam poznawac moje relacje z innymi,

Michał Bagiński | 2016-01-24

W sumie nie wiem do kogo jest ta książka adresowana - początkujący niewiele się z niej dowie, zaawansowany niczego nowego nie doczyta.

georgeu | 2015-01-12
edziab77 | 2014-02-21