Klucz do tajemnic umysłu

Cykl: Joga sukcesu (tom 12)
Wydawnictwo: Sadhana
Ewa

Książka zawiera barwny, wciągający czytelnika tekst, przedstawiający owoc wieloletnich doświadczeń związanych ze stosowaniem metody regresingowej. Regresing to skuteczna metoda: - wspomagania samouzdrawiania - rozwiązywania problemów życiowych - uwalnia od napięć psychicznych - praktyka duchowa ułatwiająca odnoszenie sukcesów w każdej dziedzinie. Czytelnik znajdzie tu konkretne przykłady, jak w sposób bezpieczny i skuteczny rozwiązać swoje problemy.

Alchemik | 2011-10-29
Przeczytana: 1999 rok

Książka opisuje metodologię pracy z umysłem za pomocą regresingu - czyli mówiąc po buddyjsku, pewnej formy medytacji wykorzeniania, gdzie cofamy się pamięcią do przeszłości, by uzdrowić do niej swój stosunek. Zarówno sama książka jak i metoda podziałały na mnie korzystnie :)

Michał Maślanko | 2015-03-13
Na półkach: Na półce, Przeczytane