Jedna noc

One night
83-7245-228-8
romans, literatura kobieca
Wanda

Carrie Jamison, wesoła i energiczna dziennikarka z rozgłośni radiowej w Kansas, nie potrafi znaleźć wspólnego języka ze swoim współpracownikiem, zasadniczym i poważnym prezenterem wiadomości Kyle'em Harrisem. Kiedy konflikt się przedłuża, szef stacji daje im do wyboru: albo udowodnią, że mogą się porozumieć, albo zwolni ich z pracy. Carrie i Kyle muszą za wszelką cenę zapomnieć o wzajemnej niechęci. Wynik tych starań zaskoczy ich oboje..

Karolina | 2013-07-05
Na półkach: Przeczytane, 2013 rok
Przeczytana: 05 lipca 2013

Krótka książeczka w sam raz na jeden raz:)
Opowiada o dwójce nieznoszących się osób, których zaczyna łączyć coś więcej. Na początku dogadują się tylko w łóżku, ale później sie wszystko zmienia..
Jest jeszcze dodatkowy wątek kryminalny.

Książka z zabawnymi fragmentami.. Jak to w romansach zakonczenie jest oczywiste..

katarzyna12 | 2012-08-12

Książka na jeden wieczór. oderwania się i przeniesienie w świat bohaterów którzy przeżyją swoją przygodę z dobrym zakończeniem.

asiulka_873 | 2014-04-11
Na półkach: 2014 :), Przeczytane

błyskotliwa,pełna humoru historia o niezbadanych ścieżkach miłości z dreszczykiem emocji...

Lina | 2010-12-19
Przeczytana: 10 września 2010

Niezbyt długa, sympatyczna historia dwójki młodych ludzi, która kończy się dobrze, co wiadomo od początku :) Lektura prosta i przyjemna, w sam raz do poczytania po długim dniu, kiedy to ma się ochotę odprężyć się i spędzić miło czas.

ejotek | 2011-10-07

Bardzo mi się podobała, niebanalna opowieść na poprawę humoru, na ucieczkę od problemów codzienności, bo przecież wiadomo że będzie happy end :)

rose19903 | 2011-08-06
Przeczytana: 03 sierpnia 2011

Książka napisana z poczuciem humoru. Świetna do czytania i zrelaksowania się. Polecam.

asia | 2016-05-01
Evelyn | 2016-04-03