Chemiczny chaos

Wydawnictwo: Egmont Polska
Chemical chaos
Chemia
IronWoman

Jeśli twój mózg jest gotowy wchłonąć monstrualna dawkę erudycji, niechaj zmierzy się z wyzwaniem chemicznego chaosu. Poznaj ekstremalne eksperymenty i ich straszne skutki, odkryj tajniki życia naukowych dziwaków i spróbuj sam zaprząc chaotyczną chemię do służby w kuchni.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

mary2000 | 2012-01-23
Przeczytana: 29 stycznia 2009

Podchodziłam do książki sceptycznie,bo nie wyobrażałam sobie zabawnej chemii po nie rzadko nudnuch wykładach podczas nauki.Teraz kiedy jestem już nudną 28-letnią nauczycielką chemii w gimolu,której uczniowie szczerze niecierpią razem z jej przedmiotem.Ja daje im tą książkę i pokazuje,że chemia naprawdę jest cudem tego świata.Co ciekawe większość z nich zaczyna w to wierzyć.

Asztat | 2014-03-05
Przeczytana: 17 listopada 2003

Nonsensopedia na papierze. Z czasów, gdy nie słyszałam jeszcze o Wikipedii...

Po utracie zainteresowania chemią, gdy niestety w szkole zmuszana byłam do nauki - dzięki tej książce odkryłam ja na nowo, przekonując się, iż nie tylko może być ciekawa, a nawet zabawna.

Co stworzyło podatny grunt mojego późniejszego zainteresowania tematem Alchemii.

Domi2010lady | 2016-11-05
Przeczytana: 22 października 2016