Wrzask mody

Smashin' Fashion
832370175X
wrzask, moda
Oceansoul

Początki były skromne - ot, skrawek zwierzęcej skóry i malowidła na skórze. Szybko jednak machina mody z wielkim rozpędem ruszyła naprzód i do dziś pędzi jak opętana. Teraz możemy w modzie spodziewać się absolutnie wszystkiego. Kapeluszy w kształcie butów i bielizny na wierzchu. Co pięć minut zmieniają się fasony. Ten podręczny przewodnik opowiada o modzie od stóp do głów. Dowiecie się z niego...

Ten podręczny przewodnik opowiada o modzie od stóp do głów. Dowiecie się z niego wszystkiego o perukach i dodatkach, o butach, rękawiczkach, bieliźnie, garniturach, sukniach i okryciach wierzchnich. Przeczytacie, że bardzo często moda na określony ubiór czy zachowanie brała się z przypadku... Co nie znaczy, że nie ogarniała świata z gwałtownością epidemii. Jednak w przeciwieństwie do dżumy czy cholery, nie pociągała za sobą śmiertelnych ofiar (co najwyżej w tej i owej sakiewce zaświeciło dno). Przyjemnie bawić się w modę. Chcesz być w kursie, to nadstaw ucha na jej wrzask!!!

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont, 2000

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

loobeensky | 2012-03-19

Obie serie, zarówno "Strrraszna Historia", jak i "Monstrrrualna Erudycja", dostają ode mnie taką samą ocenę, jak "Ryszard III" Shakespeare'a. Te książeczki to moja wielka miłość od ponad 10 lat (a mam 22). I nadal do nich wracam. Cudo, cudo, cudo.

Kaja89 | 2014-02-01

Książkę przeczytałam w około godzinę, posiada dużo obrazków, dlatego można odnieść wrażenie , że jest skierowana do młodszych czytelników. Ale trzeba przyznać, że niektóre rzeczy w niej opisane są naprawdę ciekawe.

| 2013-09-02

Kocham książki z tej serii.

tasyfa | 2016-11-19
Domi2010lady | 2016-10-15