Złam kod milionerów

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Dlaczego jedni ludzie ledwie wiążą koniec z końcem, a inni opływają w dostatki? Czy tym drugim pisane jest lepsze życie? A gdybyś mógł zdobyć fortunę, nie tracąc niczego, co jest ci drogie ? twoich wartości, zdrowia, przekonań duchowych, wolności, przyjaciół ani rodziny? Stać cię na więcej niż myślisz ? autorzy tej książki wiedzą to z pierwszej ręki. W tej książce Hansen i Allen łączą siły i odkrywają sekret światłego bogactwa. Omawiają cztery kody fortuny i pokazują, jak je złamać: * Kod przeznaczenia * Kod pryzmatu * Kod anioła * Kod gwiazdy W kolejnych rozdziałach znajdziesz historie ludzi, którzy odkryli, jak niezwykłe życie jest im pisane i zaczęli podążać śladami swego przeznaczenia. Ty zrobisz to samo, ale najpierw dowiesz się, jak zamienić w miliony to, co już posiadasz, nauczysz się tworzyć swoje światłe sprawozdania finansowe i przekonasz się, że zarabianie pieniędzy idzie w parze z dzieleniem się posiadanymi skarbami. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że dźwignia, która wyniesie cię wysoko w górę, jest w tobie ? musisz tylko za nią pociągnąć, robiąc to, co w naturalny sposób wychodzi ci najlepiej. Twoja światła droga do bogactwa torowana ogniem żywej pasji rozpocznie się, gdy tylko uświadomisz sobie, co jest ci w życiu najdroższe (słowa książki pomogą ci odnaleźć tę pasję). Owszem, ta droga będzie wymagać od ciebie determinacji i ciężkiej pracy, lecz gdy już złamiesz kod milionerów, poczujesz, że po prostu ?tak trzeba?. I życie już nigdy nie będzie takie jak dawniej. Czy jesteś gotów zostać światłym milionerem?

skarbka78 | 2015-01-01
Przeczytana: 20 marca 2014

Tym razem zamiast opinii pozwolę zacytować sobie historyjkę, która być może zainspiruje czytelników do twórczego działania:
"Żebrak siedział przy drodze przez ponad 30 lat. Pewnego dnia obok przechodził nieznajomy.
-Proszę o trochę pieniędzy - wymamrotał żebrak, podsuwając mechanicznie starą czapkę baseballową.
Na to nieznajomy:
- Nie mam co ci dać - a potem spytał - A co to jest to, na czym siedzisz?
- Nic - odparł żebrak - to tylko stara skrzynia. Siedzę na niej, od kiedy pamiętam.
- Zaglądałeś kiedyś do środka? - spytał nieznajomy.
- Nie - odpowiedział żebrak - o co chodzi?
- Zajrzyj - nalegał nieznajomy.
Żebrak odchylił wieko i z wielkim niedowierzaniem, zdziwieniem i rozradowaniem zobaczył, że siedzi na skrzyni pełnej złota."

Michał | 2014-09-22
boseti | 2014-01-10