Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów: Klątwa piratów

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gwiezdne Wojny. Wojny Klonów,Tajne misje". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hachette
Secret Missions II: Curse of the Black Hole Pirates
978-83-7575-848-1
A--

Druga część przygód z serii powieściowej "Tajne misje". Podczas swojej pierwszej oficjalnej misji młody Jedi Nuru Kungurama i niedawno uformowany oddział Breakout trafiają na stację kosmiczną, położoną w niebezpiecznych Nieznanych Regionach. Atakowani przez Separatystów i schwytani przez kosmicznych piratów, uświadamiają sobie, że jest wśród nich zdrajca. Tymczasem w innym zakątku Galaktyki lord Sith próbuje przekonać Jedi do realizacji swoich mrocznych planów.

konjix | 2010-10-11

Książka pogmatwana, ciężko zrozumieć o co w niej chodzi. Pomysł fajny, ale wykonanie gorsze.

mariano_italiano | 2016-02-13
JediNadiruRadena | 2015-07-30