Dziecko ciszy

The Wild Child
83-7157-448-7
romans
Wanda

Dominik Renbourne wreszcie ma szansę zrealizować swoje marzenia. Cena nie wydaje się zawyżona. Musi tylko przez kilka tygodni zalecać się do niezwykle bogatej lady Meriel, z którą zamierza ożenić się jego brat. Ale jednego Kyle nie przewidział. Tego, że tajemnicza lady Meriel, o której mówi się, że jest szalona, okaże się nieziemsko piękna, a jej uroda równie zaskakująca jak mistyczna więź z otaczającą ją przyrodą.

PaTryCja | 2013-06-02

Monika | 2016-08-22