Oskar Ed

Tłumaczenie: Katarzyna Sadłowska
Wydawnictwo: timof i cisi wspólnicy
Oskar Ed
978-83-61081-28-9
komiks,
komiksy
Moonlight

"Jak byście się poczuli, gdyby róże z waszego ogrodu nagle zaczęły śpiewać? Gdyby kamienie na drodze zaczęły rosnąc na wasz widok?“ pyta nas klasyk okultystycznej literatury Arthur Machen, gdyż chce przybliżyć nam straszliwe skutki grzechu pierworodnego, to znaczy czynu przeciwko przyrodzie. Ta książka może wam przynieść odpowiedź - i nie tylko. Niemal 300-stronicowa powieść graficzna zmusza...

Niemal 300-stronicowa powieść graficzna zmusza czytelników do refleksji nad najbardziej nurtującymi pytaniami o ludzką naturę. Książka Branko Jelinka jest niezwykle dojrzała. To artystyczne i złożone dzieło ze świetnym wnętrzem, które tworzy ostra kreska.

kendo777 | 2016-10-27
Na półkach: Przeczytane, Komiksy