Verbrennungskommando Warschau

7 (12 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
historia
piotrex

Inne wydania

Tej relacji nie trzeba komentarza. Tu krzyczą fakty. I dobrze, że autor odtwarzając wydarzenia tych strasznych dni poprzestał właśnie na faktach, wyciągnięcie wniosków pozostawiając czytelnikowi. Jest to również w jakimś stopniu dopełnienie samej wiedzy o dziejach Powstania, tak samo potrzebne i pożądane, jak obszerne naukowe analizy i krytyczne oceny dokonywane przez zawodowych polityków i...

Jest to również w jakimś stopniu dopełnienie samej wiedzy o dziejach Powstania, tak samo potrzebne i pożądane, jak obszerne naukowe analizy i krytyczne oceny dokonywane przez zawodowych polityków i fachowców od spraw wojskowych.

[Zofia Chociłowska]

źródło opisu: Wydawnictwo Czytelnik, 1984