Wspólne linie życia. Miłość największym darem - numerologia w związkach

Okładka książki Wspólne linie życia. Miłość największym darem - numerologia w związkach Violetta Kuklińska-Woźny
Violetta Kuklińska-Woźny Wydawnictwo: Wydawnictwo Virgo poradniki
poradniki
Wydawnictwo Virgo
2013-01-01
2013-01-01

Violetta Kuklińska-Woźny to autorka, którą poznałam jakiś czas temu. Miałam możliwość przeczytania jednej z jej książek (Liczby życia: co numerologia mówi o Tobie i innych). Więc gdy przydarzyła się okazja przeczytania kolejnej książki bez wahania się zgodziłam. Muszę przyznać, że w jakimś stopniu interesuje mnie numerologia, astrologia i inne rzeczy z tym związane. Wspólne linie życia... jeszcze bardziej pogłębiły moją wiedzę i zaspokoiły ciekawość.

Na samym początku autorka wprowadza nas w skomplikowany świat relacji międzyludzkich. Wyjaśnia jaką rolę odgrywają ludzie spotkani na naszej drodze życiowej. Mówi czym jest miłość, rodzina, przyjaźń, jak wybieramy partnera życiowego, kim są toksyczni ludzie i jak zbudować dojrzały związek partnerski. Uświadamia, że ludzie odgrywają ważną rolę w naszym życiu i to od nas zależy jak będą wyglądały nasze relacje i z kim chcemy rozwijać znajomość. Oprócz tego porusza temat dziecka w rodzinie. Jego potrzeb, roli matki i ojca, przedstawia wzorce rodzinne i najczęściej popełniane błędy. Dopiero potem przechodzimy do części książki, która mówi o numerologii w związkach. Dzięki niej możemy poznać charakter danej osoby i to jak funkcjonuje. Sama procedura obliczania liczby daty urodzenia jest bardzo prosta a ile korzyści i wiedzy może przynieść.

Autorka używa prostego języka dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemu ze zrozumieniem przekazu książki. Jeżeli zaś chodzi o samą książkę to jest ona idealna dla osób, które interesują się numerologią i spraw z tym powiązanymi. Jednakże jest to też książka dla osób w związkach partnerskich i rodziców. Dziecko to największy skarb i wizytówka rodziców. To jak jest wychowane mówi o tym jakich ma rodziców. Warto zapoznać się z informacjami jakie Violetta Kuklińska-Woźny ma do przekazania gdyż są to cenne rady. Ja zaś gorąco polecam Wam sięgnięcie po tę książkę bo naprawdę warto.

• Sprzedam
  • Z polecenia