Violetta Kuklińska-Woźny Wydawnictwo: talizman.pl poradniki
talizman.pl
poradniki
2011-03-28

,,Imię i nazwisko to nie tylko ciąg liter, które widnieją na Twoich dokumentach. To one kreują to, kim jesteś i mają decydujący wpływ na Twoje postępowanie - tworzą Twój charakter! Już dziś możesz poznać numerologiczne znaczenie dowolnego imienia i nazwiska. Dzięki wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia Autorki, momentalnie nauczysz się odczytywać symbolikę...

Dyskusje

• Ezo
  • Sprzedam / Wymienię

Dodaj cytat z książki Nazwisko tworzy charakter