Wilq Superbohater: Żółw, tuńczyk i jaskinia krokodyla

Cykl: Wilq Superbohater (tom 3)
Wydawnictwo: BM Vision
wilq, komiks, alcman, opole
komiksy

Trzeci numer "Wilqa" zawiera dwie dłuższe historie, które poruszają szeroko rozumianą kwestię żywienia (w odniesieniu do superbohaterów i żółwi), mediów, terroryzmu międzynarodowego i hiphopu; oraz 3 krótsze dotykające problemów higieny, użycia Voodoo w rzeczywistości opolskiej i... lizania. Również w tym numerze "Wilqa" zostaje ujawniona jedna z pięciu najśmieszniejszych rzeczy na świecie. Dodatkowo, zgodnie z tradycją, kolejna część komiksu Wyprawa Na Ciemną Stronę Słońca, wywiad z Alc-Manem i żarty rysunkowe.

KarolinaMidian | 2016-02-11
książek: 1905