Numer 73304-23-4153-6-96-8

978-83-60915-17-2
komiks, horror, sensacja
komiksy
Moonlight

Szwajcarski mistrz horroru - Thomas Ott - powraca z pierwszą pełnometrażową powieścią graficzną w swojej karierze. Tym razem, zamiast krótkich opowiadań grozy, dostajemy jedną długą historię. A zaczyna się ona w więzieniu od sceny egzekucji skazanego na śmierć więźnia. Po wykonanym wyroku kat - przeciętny mężczyzna w starym, podniszczonym garniturze - znajduje kartkę papieru, która musiała...

Po wykonanym wyroku kat - przeciętny mężczyzna w starym, podniszczonym garniturze - znajduje kartkę papieru, która musiała należeć do skazańca. Ktoś zapisał na niej tajemniczy ciąg cyfr, tytułowy numer 73304-23-4153-6-96-8.

Od tego momentu życie mężczyzny gwałtownie się zmienia. Zaczynają przydarzać się mu szczęśliwe zbiegi okoliczności, które ewidentnie związane z poszczególnymi fragmentami znalezionego numeru. Na ich skutek poznaje on niezwykłą kobietę i zakochuje się w niej a kulminacją staje się pewna noc w kasynie. Zapisane na kartce cyfry kuszą, by na nie postawić. Decyzja, którą podejmie mężczyzna ponownie zaważy na jego życiu.

Hybryda | 2012-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2012

Moja najszybciej przeczytana książka :)

zielonewkropki | 2010-11-07

Ott kolejnym razem ukazał swój niezwykły talent

QUEENfan | 2017-04-30
Mac | 2016-08-20