Biznes internetowy - strategie i modele

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Publikacje Biznesowe". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Oficyna Ekonomiczna
Internet busines models and strategies
Internet, gospodarka, zarządzanie
biznes, finanse
Marcin Janusz

Szczegółowo omówione zagadnienia : właściwości Internetu, które są zapowiedzią transformacji warunków konkurencji w licznych branżach, analiza modeli biznesu internetowego i metodyka ich oceny, konfiguracje wartości stanowiące podstawę tworzenia wartości dodanej, sposób wyceny spółek interenetowych i metody ich finansowania, rola otoczenia konkurencyjnego i makroekonomicznego firmy jako czynników określających rentowność i wpływających na kształt modeli biznesowych.

Matizz_2 | 2014-02-20
Przeczytana: 05 marca 2014