Baśnie czeskich dzieci

Pohádky ceských deti / Kyticka narodnich pohádek
83-7002-413-0
baśnie
Antares

Zbiór dobrze napisanych, ciekawych baśni z morałem dla najmłodszych, dodatkowo bardzo ładnie zilustrowanych.

nimfa188 | 2016-01-21

Dostałam tę książkę w szkole podstawowej za bardzo dobre wyniki w nauce. Czytałam ją wiele razy i zawsze mi się podobała. Zbiór wartościowych baśni z drogowskazami na życie.

raziel88ck | 2013-09-06
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Zbiory
Przeczytana: 31 marca 2013

Niektóre baśnie czytało mi się całkiem przyjemnie, ale większość nie zdołała zdobyć mojego uznania. Głównie dlatego, iż autorka w wielu z nich powtarzała jedne i te same schematy. Nie czepiam się za to wielu nielogiczności, czy naiwności. Wszakże jest to zbiór baśni skierowanych dla najmłodszych, ale w moim mniemaniu same historie w nim przedstawione okazały się mało porywające i tak naprawdę tylko kilka z nich zasługuje na uwagę.

biedronka826 | 2011-02-04

dla mnie były to najwspanialsze baśnie

Sylwia Grabińska | 2016-07-27
Na półkach: 2016, Dla dzieci, Przeczytane