Róża jest Różą

Wydawnictwo: Siedmioróg
83-85959-95-5
miłość, przyjaźń, Róża, romans
Barbara

Z okładki: Powieść Kamili del Soldato "Róża jest Różą" to książka, którą Wydawnictwo Siedmioróg ze szczególnym rozmysłem proponuje w swojej romantycznej, pełnej wdzięku SERII Z RÓŻOWĄ KAMELIĄ. Mało mamy bowiem w literaturze przeznaczonej dla młodzieży książek tłumaczonych z włoskiego. A tu - niespodzianka! Znajomy świat dziewczęcych przeżyć: rodzinne zawirowania, spontaniczne przyjaźnie,...

Z okładki:
Powieść Kamili del Soldato "Róża jest Różą" to książka, którą Wydawnictwo Siedmioróg ze szczególnym rozmysłem proponuje w swojej romantycznej, pełnej wdzięku SERII Z RÓŻOWĄ KAMELIĄ. Mało mamy bowiem w literaturze przeznaczonej dla młodzieży książek tłumaczonych z włoskiego. A tu - niespodzianka! Znajomy świat dziewczęcych przeżyć: rodzinne zawirowania, spontaniczne przyjaźnie, pierwsza, niełatwa miłość, wszystko to zostało tym razem osadzone we włoskiej scenerii. Znakomicie zresztą wtopione w nastrój poprzednich książek SERII Z RÓŻOWĄ KAMELIĄ, stanowi jakby kolejny dowód na to, że dziewczyńskie sprawy, niezależnie od różnorodności losów, od czasu i miejsca, w którym się dzieją, wiąże ze sobą naturalne podobieństwo doznań.
Nasza włoska Róża to wrażliwa, poszukująca miłości i rodzinnego ciepła dziewiętnastoletnia dziewczyna. Zanim odnajdzie swoją wielką miłość, musi walczyć z przeciwnościami, które niesie jej życie, ale zawsze pozostaje sobą. Bo Róża jest Różą, właśnie.
Krystyna Siesicka

Joanna Hacz | 2018-06-25