Kara

Kara
83-86812-04-4
obyczajowa
Barbara

Kara uważała swój świat za niemal doskonały: ukochani troskliwi rodzice, elegancki dom, sukcesy w nauce. Na finiszu szkoły średniej snuła bogate plany, w którzych przyszłość malowała się niezwykle akrakcyjnie i obiecująco. Tragiczna śmierć ojca - najważniejszej osoby w życiu Kary - sprawiła, że jej bezpieczny świat zaczął chwiać się w posadach. Ujawniające się odtąd tajemnice rodzinne zmusiły Karę do pozostawienia sobie fundamentalnego pytania: kim właściwie jestem?
Czy uda jej się odnaleźć tożsamość i na gruzach roztrzaskanego świata lat młodzieńczych zbudowac nowe życie?

AgatonGagaton | 2014-07-14

Książka która widnieje pod numerem 1 na mojej liście. Jak mówiłam przy "Tam gdzie spadają Anioły", każdy ma w swoim życiu kogoś lub coś po którego stracie pojawia się chaos i bałagan, tak też było w tym przypadku. cały świat Kary opierał się na ojcu, który pewnego dnia wyszedł i nie wrócił. Od tego momentu dziewczyna jest kompletnie sama (nie licząc matki alkoholiczki) i po pożarze wywołanym również przez matkę, dowiaduje się wstrzsającej prawdy.polecam : )

Wartłomiej B | 2010-08-07
Przeczytana: 29 lipca 2010

Książka nie przypadła mi do gustu. Nudnawa i bez jakiegokolwiek przesłania.

Vivan | 2012-12-27
Przeczytana: 21 lutego 2006