Tajemnice polskich miast

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Marek Mądrala przedstawia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Book House
9788376121994
jusola

Publikacja z serii książek popularno-naukowych z mnóstwem ciekawostek na temat przyrody i kultury Polski, praw fizyki, maszyn, lotów kosmicznych oraz innych tajemnic nauki. Przewodnikiem w niezwykłych podróżach po świecie wiedzy jest Marek Mądrala. W tym tomie czytelnik pozna fascynujące zakamarki najpiękniejszych polskich miast, ciekawostki o zamkach, kolejkach linowych, latarniach morskich i innych unikalnych budowlach, przeczyta o muzeach, które warto odwiedzić i odkryjcie Polskę, jakiej jeszcze nie znał.

Ewa318 | 2012-03-27
Przeczytana: 01 kwietnia 2012