Losowe akty zarządzania

Tłumaczenie: Agnieszka Mitraszewska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dilbert". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Random acts of management
978-83-237-2540-4
zarządzanie, Dilbert
komiksy

Najnowszy tom bestsellerowej serii. Scott Adams z sardonicznym uśmiechem podgląda doprowadzone do absurdu życie biurowe Dilberta, Dogberta, Wally'ego i innych pracowników żałosnego biura, w którym królują niekompetentne kierownictwo, niezrozumiałe kryptonimy projektów i miniaturowe podwyżki. Wiele osób identyfikuje się z Dilbertem, który próbuje jakoś przeżyć w gąszczu procedur i nie stać się ofiarą nonsensownej polityki firmy i idiotycznych strategii zarządzania. Publikowany od 1989 roku, Dilbert gości na łamach ponad 1900 gazet w 65 krajach. Dilbert pojawia się także co tydzień we własnym programie telewizyjnym, w kalendarzach i na kartkach okolicznościowych. Rysownik Scott Adams spędził niemało czasu we własnym świecie boksów, pracując w banku i firmie telekomunikacyjnej, zanim w 1995 roku na stałe przeniósł się do swojego domowego biura. W 1997 roku został laureatem Ruben Award, najwyższego lauru dla rysownika.

RudyDziobak | 2015-04-08
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam