Ecclesia de Eucharistia. Encyklika

Okładka książki Ecclesia de Eucharistia. Encyklika Jan Paweł II (papież)
Okładka książki Ecclesia de Eucharistia. Encyklika
Jan Paweł II (papież) Wydawnictwo: Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej TUM religia
religia
Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej TUM
2003-01-01
2003-01-01
encyklika dokumenty Kościoła Kościół Katolicki Eucharystia Msza Święta liturgia

Perła Encyklik papieskich. Polecam i zachęcam do dalszych lektur nt. Eucharystii, aby rozpalać w sobie miłość do Największego Daru i Skarbu Kościoła.

2082

Tego się nie komentuje TO się czyta.

Tego się nie komentuje TO się czyta.

Nie jest to zwykła książka. Napisał ją Jan Paweł II swe słowa kieruje do wszystkich ludzi należących do wspólnoty Kościoła. Wiele poglądów zawartych w tej encyklice oraz użyte do ich opisów słów zdziwiły mnie, po prostu zaskoczyły. Każdy kto uważa Jana Pawła II i ktoś kto jest bardzo mocno związany z religią katolicką i chce pogłębiać wiedzę w tym kontekście powinien sięgnąć po nią i przeczytać.Encyklika ukazuje wielką mądrość, którą posiadał ten wspaniały człowiek. Liczba stron nie jest duża, aczkolwiek czytałam się ją powoli przez cały weekend, aby zrozumieć sens przytaczanych do mnie słów. Pośpiech nie jest wskazany przy czytaniu akurat tej pozycji.

Niesamowicie piękna lecz trudna encyklika o Eucharystii

Niesamowicie piękna lecz trudna encyklika o Eucharystii