Motocykle. Poradnik obsługi i naprawy

978-83-206-1724-5
Haynes, motocykle, naprawa
motoryzacja
zuczek667

Bogato ilustrowany, praktyczny poradnik poświęcony obsłudze i naprawie motocykli i skuterów różnych marek. Opisano podstawowe narzędzia do obsługi i naprawy, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy podczas obsługi technicznej, czynności wchodzące w zakres obsługi podstawowej i rozszerzonej oraz obsługę i naprawę poszczególnych zespołów i układów motocykli i skuterów, bardzo szczegółowo ilustrując przebieg poszczególnych czynności z zakresu obsługi i naprawy silnika, podwozia, urządzeń wyposażenia elektrycznego i wyposażenia dodatkowego. Podano przykłady motocykli i skuterów różnych marek o zróżnicowanej budowie, zarówno konstrukcje starsze jak i nowsze.

zuczek667 | 2010-08-17
Gofer2002 | 2016-11-30