Naruto tom 26 - Dzień rozstania

-ナルト-
naruto, sasuke
komiksy
Worldpopolsku

Zabicie najlepszego przyjaciela doprowadzi do "siły". Po tych słowach swojego brata Sasuke atakuje Naruto chcąc go naprawdę zgładzić! Zderzają się "wirująca sfera" Naruto i "tysiąc siewek" Sasuke. Kto będzie zwycięzcą tej bezprecedensowej walki na śmierć i życie?!

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2017-03-11
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 11 marca 2017

W końcu dochodzi do starcia Sasuke z Naruto. Obaj będą musieli przy tym sięgnąć do najmroczniejszych zakątków własnych dusz.

Walka dwóch bohaterów naprawdę wbija w fotel. Kiedy spodziewałem się, że już widziałem wszystko, to zostaje wytoczona ciężka artyleria, która sprawia, że walka przenosi się na zupełnie inny poziom – wydaje się, że to bardziej starcie dwóch demonów niż ludzi. Rysunki bardzo dobrze oddają dynamizm starcia, a także niepokojąco przedstawiają nowe formy bohaterów.

W tomie podobało mi się też, że scenarzyści postanowili jednak poprowadzić Sasuke w innym kierunku niż można się było spodziewać – z drugiej strony mogło być to też spowodowane brakiem pomysłu na wybrnięcie z kłopotliwej końcówki. Jeżeli już o zakończeniu mowa, to nie podobało mi się odkręcenie większości najbardziej dramatycznych wydarzeń z ostatnich tomów – sprawia to, że zdarzenia te straciły jakąkolwiek wagę. Zabawną ciekawostką tego tomu może być wprowadzenie towarzyszy Pakusia – szkoda, że...

Kirki | 2015-07-05

Lubię ten tom ze względu na akcję, która bardzo mi się spodobała w anime :] Będę do niego często wracać ;D

Damian | 2015-02-01

Seria dojrzewała i stawała się coraz lepsza. Zdecydowanie dzięki temu fragmentowi historii Naruto stał się moją ulubioną serią mangi.

Aiwlys | 2013-02-11
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: styczeń 2012

Tom, który przeczytałam dosłownie jednym tchem. Bardzo dobra część!

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 18 kwietnia 2010

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

Wegorz A | 2012-09-28
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Mangi