Bleach 4. Quincy Archer Hates You

ブリーチ
manga, komedia, shounen, akcja
komiksy
Ayumi_Tsukada

Muuahahahahahahaaaa! Ten głośny, charakterystyczny śmiech może świadczyć tylko o jednym! Do Karakury przybył charyzmatyczny spec od kontaktów z duchami - jedyny i niepowtarzalny Don Kan'onji! W opuszczonym szpitalu kręcony jest kolejny odcinek programu z jego udziałem. Zniesmaczony tym całym zamieszaniem Ichigo nie przejawia specjalnego zainteresowania odwiedzinami wybitnego medium. Czy jednak nie wynikną z tego jakieś kłopoty?

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2010

źródło okładki: http://jpf.com.pl

Bloo | 2013-05-23
Na półkach: Manga, Przeczytane, 2013
Przeczytana: 23 maja 2013

Boże, nareszcie wymęczyłam tom czwarty. Pod względem fabularnym był absolutnie nieporywający, a Don Kan'onji skutecznie obrzydził mi lekturę... Cała ta akcja przy szpitalu i walka z Hollowem niesamowicie mnie znudziła. Owszem, pada kilka wyjaśnień względem tego, jak tworzą się mało sympatyczne "Pustaki", ale całościowo jest to mało zjadliwe i można odczuwać po tym nieprzyjemną niestrawność. Na deser obrywamy natomiast Ishidą, który na sam koniec wypowiada zdanie: "I hate Shinigami", a mnie się robi słabo i myślę sobie: "Umrzyj".
Podsumowując: tom wiele słabszy od pozostałych, zarówno pod względem akcji jak i wydaje mi się kreski. Fajnie, że było trochę Urahary. Choć trochę umilał życie w ciągu tych kilku nudnych rozdziałów.

dehira | 2014-08-14

Trochę słabszy tomik. Wszyscy dostają świra na punkcie programu telewizyjnego, ale niezbyt śmieszne, mało akcji, jakieś takie nudniejsze niż poprzednie.
Na końcu pojawia się nowy bohater, ale klasyczne odzywki nie wywołały u mnie entuzjazmu.
4 tom - gdyby go wyciąć z serii, to nikt nie zauważyłby braku, myślę o nim jak o fillerze.

ewcikson | 2010-12-13
Na półkach: Przeczytane, Manga, Hobby, Azja

patrz kom. t.1

Aiwlys | 2013-02-11
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: 27 lutego 2012

Sama końcówka jest znakomita i po prostu nie da się nie sięgnąć po kolejny tom.

ricusia | 2013-02-11
Przeczytana: 2012 rok