Myśli na cały rok. Wszystkie nasze dzienne sprawy.

Wydawnictwo: Księgarnia św. Wojciecha
religia
BearerOfHope

Zwykle zabiegani, zmęczeni i znudzeni mamy niewiele czasu na czytanie książek. Jednak niniejsza propozycja wydawnictwa Księgarnia św. Wojciecha to książeczka o poręcznym formacie, mieszcząca się w średniej wielkości kieszeni, łatwa do czytania nawet w hałaśliwym czy zatłoczonym tramwaju. "Wszystkie nasze dzienne sprawy" Armina Krafta to urocze przypowiastki z życia codziennego. Kto by...

"Wszystkie nasze dzienne sprawy" Armina Krafta to urocze przypowiastki z życia codziennego. Kto by pomyślał, że czasami trzeba "kobyły w łazience", by czymś współczesnego człowieka zadziwić, jak pisze autor. Urokliwe, zwięzłe i ciepłe teksty napisane na podstawie bacznie obserwowanego codziennego życia. Myśli, które nie powinny nas opuszczać przez cały rok, zainspirowane legendami różnych narodów, wiadomościami telewizyjnymi czy codzienną gazetą. Myśli biegnące zawsze w tym samym, dobrym kierunku, wprost do serca.

Barbara | 2010-08-24
Na półkach: Przeczytane, 000 - Posiadam