Inu-Yasha. Baśń z feudalnych czasów - tom 3

Tłumaczenie: Witold Nowakowsk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Inu-Yasha, Klub Mangi". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Inu-Yasha : a feudal fairy tale
83-237-9178-3
manga
komiksy
Olena

Magia, podróże w czasie i humor! Znakomita seria fantasy! Kagome jest nastolatką, która żyje we współczesnym Tokio. Dokładnie na swoje piętnaste urodziny zostaje magicznie wysłana 500 lat w przeszłość. Okazuje się, że jest wcieleniem mitycznej bohaterki. Musi odnaleźć magiczny klejnot czterech dusz. W poszukiwaniach pomaga jej Psi Demon – Inu-Yasha, który ma nadzieje wykorzystać kamień do własnych celów.

Aiwlys | 2013-02-12
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: październik 2012

Dobry tomik, czyta się bardzo szybko i oczywiście chce się sięgnąć po kolejny tom.

Silver-Missy | 2015-09-24
MadameParadox | 2015-09-11