Suppli #2

サプリ (Sapuri)
komiks, manga, japonia
komiksy
kolmanka

Życie Fujii jak zwykle wypełnia głównie praca: nowe zlecenia, wymagający klienci i walka o utrzymanie projektów. Mimo natłoku zajęć Minami udaje się znaleźć również czas na drobne przyjemności. Ponadto znajomość z panem Ogiwarą zapowiada się dość obiecująco. Natomiast Watanabe nie traci czasu i zbliża się do Ishidy. Przy realizacji jednego z projektów do zespołu, w którym pracuje Fujii,...

Przy realizacji jednego z projektów do zespołu, w którym pracuje Fujii, dołącza Tanaka Mizuho – mężatka, która zdaniem współpracowników, świetnie łączy pracę w firmie z obowiązkami domowymi.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie