Tradycje historyczne parazytologii wrocławskiej w latach 1911- 2002

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Wrocławskiego
historyczna

Spis Treści : Parazytologia na Uniwersytecie Wrocławskim w latach 1811-1945 Parazytologia na uczelniach wrocławskich w latach 1945-2002 Katedra Zoologii i Parazytologii w latach 1945-1950, od 1951 roku Katedra Parazytologii i Chorób Inwazyjnych na Akademii Rolniczej Katedra Zoologii i Ekologii na Akademii Rolniczej Katedra i Zakład Biologii i Parazytologii Lekarskiej Akademii Medycznej Zakład Parazytologii Uniwersytetu Wrocławskiego Zakład Systematyki Zwierząt i Zoogeografii Uniwersytetu Wrocławskiego Muzeum Przyrodnicze Uniwersytetu Wrocławskiego Okładka: miękka, Rok wydania: 2004,