Namiętności

Tłumaczenie: Anna Bańkowska
Cykl: Urodzone w Teksasie (tom 2)
Wydawnictwo: ALFA
Love-makers
8370019455
Namiętności
dona

Kontynuacja przygód Elizabeth-Anne Hale - bohaterki pierwszej części trylogii ("Urodzone w Teksasie") Jest rok 1928. Elizabeth-Anne Hale, młoda wdowa z czwórką dzieci, zostawia dobrze prosperujący zajazd w Teksasie i przybywa do Nowego Jorku wierząc, że tutaj zdoła urzeczywistnić marzenie o posiadaniu wielkiego luksusowego hotelu. Powieść przedstawia losy jej i jej córki, wnuczki i...

Jest rok 1928. Elizabeth-Anne Hale, młoda wdowa z czwórką dzieci, zostawia dobrze prosperujący zajazd w Teksasie i przybywa do Nowego Jorku wierząc, że tutaj zdoła urzeczywistnić marzenie o posiadaniu wielkiego luksusowego hotelu. Powieść przedstawia losy jej i jej córki, wnuczki i prawnuczki, akcja rozgrywa się w świecie wielkiej finansjery dwóch kontynentów, na luksusowym transatlantyku i w starym włoskim pałacu. Czy każda z bohaterek znajdzie szczęście w miłości, mimo że życie nie skąpi im tragicznych chwil?

Drugi tom pasjonującej trylogii.

źródło opisu: Alfa, 1995

Margo | 2012-07-18