Dlaczego mój pies...?

83-87914-59-2
pies
flora i fauna
szerylejdi

Tę książkę powinien przeczytać każdy właściciel psa, któremu zależy na zrozumieniu motywów działania czworonożnego przyjaciela. Każdy kto ma problemy z zachowaniem swojego psa. I każdy, komu wydaje się, że świetnie sobie radzi ze swoim psem - łatwo może okazać się, że mu się tylko wydaje. Posiadanie psa pod jednym z nami dachem powinno być przyjemnością - jeśli zaczyna balansować gdzieś między irytacją a niewygodą, warto, byś przeczytał tę książkę.

Świetna książka znawcy psich charakterów. W prosty i jasny sposób odpowiada na najważniejsze pytania nurtujące właścicieli czworonogów. Książka ma formę krótkich notatek, ułożonych alfabetycznie, pod notatką pojawia się opis problemu jakiegoś właściciela psowatego i odpowiedz na owe pytanie.

grrrond | 2015-09-02
Na półkach: Kynologia, Przeczytane