Gwizdek i śniegowa kula

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gwizdek nie chce spać". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Literatura
978-83-61224-52-5
Moqueta

Gwizdek i śniegowa kula to druga z czterech części przygód sympatycznego zwierzątka, które mieszka w Tatrach. Świstak, zbudzony przez głośne chrapanie Taty i Wujka Fuńka, wymyka się z norki, aby zobaczyć zimę w Tatrach. Pierwszy raz bawi się na śniegu, spotyka także narciarzy i zwierzątka, które nie zapadają w sen zimowy. Wraz z Gwizdkiem dziecko poznaje przyrodę Tatr. Tatrzański Park...

Wraz z Gwizdkiem dziecko poznaje przyrodę Tatr. Tatrzański Park Narodowy objął całą serię patronatem.

Marzix | 2016-01-05
Przeczytana: wrzesień 2009