Bajkał to jest Bajkał

Wydawnictwo: Młodzieżowa Agencja Wydawnicza
83-203-3049-1
Bajkał, przyroda, ,
xoff

Fascynująca opowieść o perle Syberii - jeziorze Bajkał. Autor badawczo przypatruje się ludziom spotkanym nad Bajkałem. Z nie ukrywaną sympatią pisze o tych, którzy dbają o przyrodę, którzy nie szczedząc sił bronią jej przed nie przemyślaną ingerencją człowieka uzbrojonego w nowoczesną technikę. Nie może natomiast przejść obojętnie obok ludzi, mających konsumpcyjny stosunek do przyrody, a...

Fascynująca opowieść o perle Syberii - jeziorze Bajkał.
Autor badawczo przypatruje się ludziom spotkanym nad Bajkałem. Z nie ukrywaną sympatią pisze o tych, którzy dbają o przyrodę, którzy nie szczedząc sił bronią jej przed nie przemyślaną ingerencją człowieka uzbrojonego w nowoczesną technikę. Nie może natomiast przejść obojętnie obok ludzi, mających konsumpcyjny stosunek do przyrody, a zwłaszcza do Bajkału.
Książka ilustrowana zdjęciami Autora.

LordRuthven | 2013-08-02
Na półkach: Przeczytane, 2013