Kurs wiedzy o winie

Windows on the World Complete Wine Course
wino
poradniki
Holmes

Jubileuszowa – 25 już edycja święcącego triumfy na całym świecie, znakomitego przewodnika po świecie tego szlachetnego trunku. Autor jest założycielem i wykładowcą znanej amerykańskiej szkoły wina Windows on the World, której siedziba znajdowała się niegdyś na szczycie World Trade Center w Nowym Jorku. Zraly przyjaznym gestem zaprasza czytelnika do wędrówki przez meandry wiedzy o winie- od...

Zraly przyjaznym gestem zaprasza czytelnika do wędrówki przez meandry wiedzy o winie- od smakowania i czytania etykiet, poprzez najciekawsze regiony winiarskie, aż po szczepy winorośli i tajniki roczników. W zdobywaniu wiedzy pomagają dziesiątki kolorowych ilustracji, etykiet, map, tabel i pięknych fotografii. Dzięki temu „kursant” odkrywa w końcu, że nie stoi już bezradnie przed rzędem butelek, a nawet z przekonaniem wybiera wino w restauracji.
Kurs wiedzy o winie Kevina Zraly’ego to dobrze zaprojektowany, przyjazny w użyciu i kompletny kurs wiedzy winiarskiej, a przy tym wciągający niczym butelka dobrego wina. (za: wina.pl)

Etasz | 2016-02-05
Przeczytana: 04 lutego 2016