Z Bagdadu do Stambułu

Von Bagdad nach Stambul
8371200358
przygodowa
megiddovl

Kara ben Nemesi i Hadżi Halef Omar podążają szlakiem karawan, który wiedzie z Bagdadu do Stambułu. Przemierzają wielkie połacie imperium tureckiego, stykają się z plemionami zamieszkującymi te ziemi, poznają z bliska ich zwyczaje i wierzenia. Na szlaku karawan przeżywają wiele dramatycznych momentów, ocierają się o zarazę, która powalił wielu towarzyszy podróży. W ruinach Baalbek spotykają groźnego, owianego legendą przestępcę, na którego tropie byli już od dawna.

kitty2710 | 2016-03-28
TheMrEmperror | 2016-03-19