Przez krainę Skipetarów

Tłumaczenie: Eugeniusz Wachowiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Cykl Arabski". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Poznańskie
Durch das Land der Skipetaren
83-210-0952-2
przygoda, Bałkany, May
przygodowa
A--

Kara Ben Nemsi wraz ze swymi trzema towarzyszami kontynuuje wyprawę przez Bałkany, dążąc do krainy dzikich Skipetarów. Ich tropem podążają groźni przestępcy Barud el Amasad i Manach el Barsza oraz okrutni bracia Aladżi. Sprzysięgli się przeciwko nim również rozbójnicy, którym przewodzi nieuchwytny Szut. Podróżnicy robią wszystko, aby trafić na ślad tajemniczego herszta bandy, ale ten wszędzie ma swoich zaufanych ludzi i dotarcie do niego okazuje się niemożliwe.

zaplatani | 2016-09-03
książek: 2009