Faceci są jak ptaki. Instrukcja obsługi osobnika płci męskiej

Tłumaczenie: Zbigniew Kościuk
Wydawnictwo: G+J
Dating, Mating, and Manhandling. The Ornithological Guide to Man
poradnik, faceci, instrukcja
Weronika

'Mężczyźni są jak ptaki żyjące na wolności. Radośnie wyśpiewują pieśń na twoją chwalę, dopóki nie poruszysz tematu wzajemnych zobowiązań. Łatwo się płoszą, jeśli twoje ruchy są zbyt gwałtowne. Szybko zrywają się do ucieczki, aby uniknąć emocjonalnego uwięzienia.' W poradniku Lauren Frances wyjaśnia zachowania godowe współczesnych samców i podaje praktycznie instrukcje, które pomogą ci...

W poradniku Lauren Frances wyjaśnia zachowania godowe współczesnych samców i podaje praktycznie instrukcje, które pomogą ci schwytać i utrzymać upolowanego ptaszka.

Marzenia | 2013-11-25

Poradnik w zabawny sposób opisujący "zachowania godowe" mężczyzn. Owszem wiele trafnych, dosadnych porad. Ale mnie jednak znudził i tak w życiu nie spamiętam tego wszystkiego nawet gdybym chciała je zastosować. Łatwiej i prościej zdać się na własną intuicję i szczerą uważność w relacjach z innymi.

Agata | 2014-03-15

Jest dość zabawna. W sposób prześmiewczy opisuje męskie zachowania. Świetne dla kobiety po rozstaniu, jeśli nie bierze na serio słów w niej zawartych.

Oliksa | 2011-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2011

Przyjemna lektura. Porównanie facetów do ptaków jest bardzo ciekawym zabiegiem autorki. Część tego, co zawarła w tresci jest oczywiste, przynajmniej dla większości kobiet, co nie zmienia faktu, że znalazło się tam kilka cennych rad. Książka, która w żartobliwy sposób może nas czegoś nauczyć w kontaktach z mężczyznami ;)

Sylwia | 2013-04-11

Zabawna, ciekawa. Fajnie się czyta, czasem z przymrużeniem oka;)

Arcsinx | 2016-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2012