Podrzutek

Tłumaczenie: Ewa Partyga
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saga Wiatr Nadziei". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Gjokungen
978-83-7558-790-6
Elena

Elise przeżywa wewnętrzne rozdarcie między poczuciem obowiązku wobec rodziny i uczuciem, którym darzy Johana. W liście wyznaje mu swoją miłość., ale daje też do zrozumienia, jak wiele waży w jej życiu troska o Emanuela i odpowiedzialność za dzieci. Gromadka dzieci wokół Elise powiększa się stopniowo. Gdy pewnego dnia wraca do domu, staje w sieni jak wryta. Z salonu słychać histeryczny kobiecy głos, płacz i odgłosy awantury. Elise wstrzymuje oddech i nasłuchuje.
- Nie obchodzi mnie, ile dzieci jest w tym domu i czy masz pieniądze na czynsz i opał. Mówię przecież, że ja go nie chcę!
Rozległ się krzyk małego dziecka i stukot wysokich obcasów o drewnianą podłogę. Po chwili z salonu wypadła młoda kobieta w rozwianej białej szacie. Policzki jej płonęły ze wzburzenia, oczy ciskały pioruny, usta drżały z wściekłości. ale Elise od razu ją poznała. Signe... Saga Wiatr nadziei to piękna opowieść o ludziach. którzy potrafią wziąć odpowiedzialność za życie swoje i swoich bliskich. o ludziach, którzy umieją kochać i nienawidzić, i nigdy się nie poddają. Świetnie napisana saga Wiatr nadziei bije w Norwegii rekordy popularności.

Kamila Bednorz | 2016-03-02
brandseld | 2015-10-21