Naruto tom 23 - Kłopoty

-ナルト-
manga, japońskie, shounen
komiksy
Nemosja

Naruto Uzumaki, mieszkający w osadzie dla ninja zwanej Konoha-gakure, stwarza w Akademii Ninjutsu same problemy. Dzień w dzień rozrabia, doprowadzając swojego nauczyciela - Irukę, do szewskiej pasji. Żeby tego było mało, nie zanosi się, żeby w ogóle udało mu się skończyć szkołę. Jednak Naruto marzy się posada naczelnika osady - przywódcy wszystkich ninja, który zawsze otrzymuje imię Hokage. Niestety mieszkańcy Konoha-gakure patrzą na tytułowego bohatera chłodnym wzrokiem. Okazuje się, że Naruto od swoich narodzin nosi w sobie pewną tajemnicę. Otóż 12 lat wcześniej, gdy Naruto był jeszcze noworodkiem, zapieczętowano w nim Dziewięcioogoniastego Lisa, który dawał się wówczas we znaki mieszkańcom osady. Otoczony powszechną niechęcią Naruto z całych sił stara się zwrócić na siebie uwagę. Czy uda mu się ukończyć naukę w Akademii? Czy zostanie Hokage? Być może w tym miejscu pomyśleliście, że to manga o bardzo poważnej treści, ale nie do końca tak jest. Co rusz akcja przeplatana jest dowcipami, do łez bawi bardzo dobrze opanowana przez Naruto "Technika Seksapilu", polegająca na przemianie w nagą ślicznotkę, której widok wywołuje u przeciwnika bardzo silny krwotok z nosa i najczęściej utratę przytomności!

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Aiwlys | 2013-02-11
Na półkach: Przeczytane, Na półce, Mangi
Przeczytana: kwiecień 2011

Bardzo dobry tom. Mamy wiele równoległych wątków, dlatego akcja niesamowicie pędzi. Ale chłopaki dają radę i bardzo mnie wciągały te walki. Tradycyjnie przerwane w genialnym momencie, już nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

Damian | 2015-02-01

Seria dojrzewała i stawała się coraz lepsza. Zdecydowanie dzięki temu fragmentowi historii Naruto stał się moją ulubioną serią mangi.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 13 czerwca 2009

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

Shelby | 2016-11-28
Przeczytana: 28 listopada 2016