Ouran High School Host Club t.6

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Ouran High School Host Club (tom 6)
Ouran High School Host Club
komiks, manga
komiksy
phy_

Oto wielkimi krokami zbliża się święto szkoły - największe doroczne wydarzenie w Ouranie. Przedtem jednak rozegra się zażarta walka o najlepsze miejsce podczas całej imprezy, czyli centralny salon! Jednym z największych rywali klubu hostów okazuje się klub amerykańskiego futbolu. Czy to oni wysyłają tajemnicze listy z pogróżkami, nakazujące hostom wycofanie się z rywalizacji? Odpowiedź poznacie już wkrótce!
(Z okładki)

dehira | 2014-08-09

Tomik bardziej udany niż poprzednie. Może dlatego, że bohaterowie mają jakieś realne problemy? :) Np nie są akceptowani w rodzinie. A może dlatego, że opowiastka o starym dziadzie i jego zupie była sympatyczna. W każdym razie piątemu tomikowi daję plusa więcej i kredyt zaufania na następny tomik.

Ania Kostorz | 2014-04-16
Przeczytana: 2012 rok

Zaczęłam od anime, potem przeniosłam się na mangę. Osobiście jedna z ulubionych i chyba najlepszych mang, jakie czytałam.

Kyou | 2013-06-09
Przeczytana: 16 czerwca 2013

Chyba się trochu pogorszyło.

tramindeska | 2013-06-23

Nie przesadzam z oceną. Cała seria to chyba najzabawniejsza z najzabawniejszych komedii, jakie miałam okazję czytać/oglądać. Bohaterowie przecudni, kreska przepiękna - daleka od oldschoolu, estetyczna, pozwalająca rysować postaci zróżnicowanym stylem. Fabuła prosta jak budowa cepa i co z tego? Akcję z kilku pierwszych tomów znam na pamięć, a choćbym nie wiem ile razy wracała zawsze i tak płaczę ze śmiechu. Niebanalny harem.

Saberr | 2010-12-12
Przeczytana: 11 grudnia 2010

Zawiera naprawdę ciekawe rozdziały, sytuacja coraz bardziej nabiera sensu :3 Niestety pominęłam watek całej sprawy z klubem piłkarskim xD'' interesuje się sportem ale jakoś specjalnie nie zachęciło mnie do dalszego czytania tego ów epizodu xD'' Ogólnie to polecam :3

EmilyStrange | 2013-06-05
Przeczytana: 05 czerwca 2013

Mam ogromną słabość do jego wysokości, obojętnie jaką głupotę zrobi, wszystko mu wybaczam. Cieszę się, że w tym tomie było trochę więcej Kyouyi... idealny czarny charakter.

Nie_Śmiertelna | 2017-06-25
Przeczytana: 25 czerwca 2017